Rooster samenspel

Lijkt het je leuk om deel te zijn van een ensemble, orkest of een (big) band? Bekijk onze bestaande groepen hieronder.

Ensembles Almelo

Harpensemble (21+)
donderdag, 20:30 uur
Janne Minke Nijp
Elisabethhof 2
Let op: dit ensemble is 1 keer per 2 weken

Klarinetensemble Calamus (30+)
dinsdag, 19:30 uur
Johan Bijen
Elisabethhof 2

Orkesten Almelo

First Fiddly Fun beginnersstrijkersensemble (8-12)
donderdag, 16:50 uur
Esther Nijholt
Elisabethhof 2

Kaliber String Players (10+)
dinsdag, 18:00 uur
Hrayr Ter-Sargsyan
Elisabethhof 2

Muzika Twents Balkanensemble (16+)
woensdag, 19:00 uur
Mihai Turcitu
Elisabethhof 2

 

Ensembles Enschede

Blokfluitensemble Esito (12-30)
dinsdag, 19:00 uur
Jeroen van Lexmond
Willem Wilminkplein 1
Let op: vanaf niveau B

First Fiddly Fun strijkersensemble (6-18)
maandag, 17:00 uur
Manuela Tannemaat-Hoogenboom
Willem Wilminkplein 1

Blokfluitensemble Inizio (8-14)
woensdag, 16:15 uur
Sanna van Elst
Willem Wilminkplein 1

Dwarsfluitteam (8-18)
woensdag, 15:00 uur
Annemieke de Bruijn- Schouten
De Rank, Glanerbrug

Gitaarensemble New Generation (12+)
woensdag, 16:30 uur
Leo van Rutte
Basisschool De Jonge Helden

Slagwerkensemble (12-21)
woensdag, 16:50 uur
Rudiger Wolbeck
Willem Wilminkplein 1

Blokfluitensemble E Ancora (21+)
vrijdag, 10:00 uur
Jeroen van Lexmond
Willem Wiminkplein 1

Muziek A tot Z speciaal (21+)
maandag, 19:00 uur
Edith Leusenkamp
Willem Wilminkplein 1

Saxofoonensemble Flitspaal (21+)
zaterdag, 10:00 uur
Bennie Waanders
Willem Wilminkplein 1
Let op: dit ensemble is 1 keer per 3 weken 

Saxofoonensemble Mezzaluna (21+)
donderdag, 10:00 uur
Bennie Waanders
Willem Wilminkplein 1

Orkesten Enschede

Big Band Fraggle Jazz Orchestra (14+)
zaterdag, 10:00 uur
Joris Bolhaar
Willem Wilminkplein 1

 

Ensembles Oldenzaal 

Blokfluitenensemble Basalt (10+)
vrijdag, 18:15 uur
Kristin Nijhuis- Oude Grote Bevelsborg
Kaliber Oldenzaal

Blokfluitenensemble Burletta (21+)
maandag, 19:00 uur
Jeroen van Lexmond
Kaliber Oldenzaal

Decibelkrakers (Speciaal) (21+)
woensdag, 18:30 uur
Anja Meulenbelt
Kaliber Oldenzaal

 

Ensembles Nijverdal

Blokfluitenensemble Vivente (18+)
dinsdag, 17:40 uur
Sanna van Elst
MFC de Holtink
Let op: dit ensemble is 1 keer per 2 weken een uur

 

Orkesten Wierden

Dwarsfluitorkest Joueurs des Flutes (21+)
donderdag, 20:00 uur
Johanna Hoekman
In Harmonie, Wierden
Let op: dit ensemble is 1 keer per 2 weken